شانس پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا

شانس: پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا فضای سایبر سایت سرقت اطلاعات

گت بلاگز اجتماعی آماده باش و حضور پررنگ نیروی انتظامی در روزهای آینده

فرمانده پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: جهت اینکه امنیت بیشتری را برقرار کنیم، نیروی انتظامی در روزهای آینده حضور پررنگ تری را در سطح شهر خواهد داشت.

آماده باش و حضور پررنگ نیروی انتظامی در روزهای آینده

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان، سردار حسین ساجدی نیا فرمانده انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اشاره به اینکه اتفاق تروریستی دیروز در دو نقطه و تقریباً همزمان و در ساعت 10 و 10 دقیقه در حرم مطهر امام (ره) و قسمت کارکنان و امور اداری مجلس شورای اسلامی اتفاق افتاد، افزود: هم یگان انتظامی مستقر در مجلس و هم کلانتری و مقر انتظامی مرقد مطهر امام راحل اتفاق را به ما اطلاع دادند.
وی ادامه داد: تیم 2 نفره ترور هر دو با جلیقه انتحاری و مواد منفجره و سلاح گرم مسلسل و تعداد زیادی فشنگ جنگی از درب ضلع غربی حرم مطهر وارد شدند و در بدو ورود یکی از افراد کارمند حراست درب ورودی را به شهادت رساندند.

عبارات مهم : ایران

ساجدی نیا افزود: مدیر کلانتری و عوامل دیگر با شنیدن صدای تیر، سریع، مسلح و با تروریست ها درگیر شدند که درهمان لحظه اوّل یکی از تروریست ها که جلیقه انتحاری داشت به هلاکت رسید و مجالی جهت استفاده از جلیقه انتحاری پیدا نکرد.
وی اضافه کرد: به احتمال زیاد با تیراندازی مستمر عوامل نیروی انتظامی، جلیقه انتحاری تروریست دوم هم منفجر شد و به هلاکت رسید.
فرمانده پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه درگیری ها در کمتر از نیم ساعت انجام شد، گفت: نیروهای انتظامی با اقتدار و هوشمندی اقدام کردند و یکی از کارکنان درجه دار جوان نیروی انتظامی به طور سطحی زخمی شد.
سردار ساجدی نیا با اشاره به اتفاق تروریستی مجلس شورای اسلامی با تقدیر از نیروهای سپاه و حراست مجلس شورای اسلامی گفت: گروهان نوپو و ضدگروگان نیروی انتظامی هم در محل اتفاق حضور یافتند و با همکاری جمعی 3 تروریست این اتفاق به هلاکت رسیدند.
فرمانده نیروی انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ گفت: فرماندهی میدان در موقعیت انتظامی با نیروی انتظامی و در مسایل امنیتی با سپاه است و در اتفاق تروریستی مجلس چون در داخل مجلس اتفاق افتاد و مجموعه حراستی مجلس مربوط به سپاه انصار می شود مسئولیت با آن ها بوده است.
وی افزود: تروریست ها در هر دو نقطه اتفاق به اهداف خودشان نرسیدند.
سردار ساجدی نیا گفت: چند نفر را در بیرون از محل اتفاق به عنوان مظنون دستگیر کردیم که به احتمال زیاد با تروریست ها ارتباط داشتند که اکنون در حال بازجویی های اولیه و کارها قانونی هستیم و اگر موردی باشد به اطلاع مردم خواهیم رساند.
فرمانده پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به این پرسش که آیا زنی در اتفاق تروریستی مجلس دستگیر شده است است یا نه ؟ گفت : نه . این مورد در مرقد مطهر امام راحل بوده است.
وی به مردم توصیه کرد: حتماً از طریق رسانه ملی و رسانه های معتبر اخبار را دریافت کنند.
سردار ساجدی نیا از مردم تقدیر کرد و گفت: مردم تحت تاثیر منفی اتفاق تروریستی قرار نگرفتند و بدون وحشت و واهمه به امورات روز مره خود از جمله استفاده از مترو و حمل و نقل عمومی می پردازند.
وی افزود: دیشب 93 مراسم بزرگ از جمله مراسم خوش حالی رمضان بدون هیچ مشکلی و با حضور پر شور مردم برگزار شد.
فرمانده نیروی انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با تاکید بر اینکه وضع امنیتی پایتخت کشور عزیزمان ایران مطلوب هست، گفت: جهت اینکه امنیت بیشتری را برقرار کنیم نیروی انتظامی در روزهای آینده حضور پر رنگ تری در سطح شهر خواهد داشت.
سردار ساجدی نیا افزود: اجازه نمی دهیم به مردم آسیب برسد و جانمان را هم جهت مردم فدا می کنیم.
فرمانده پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران از مردم خواست هر مورد مشکوکی را که مشاهده کردند به سامانه 110 اطلاع دهند.
سردار ساجدی نیا با اشاره به اینکه مراسم تشییع پیکر شهدای اتفاق تروریستی ، فردا برگزار می شود، گفت: تمهیدات ترافیکی و محدودیت هایی در طول محور خیابان انقلاب تا چهارراه ولیعصر ، پل حافظ و پل کالج را داریم و عوامل انتظامی و راهنمایی و رانندگی هم جهت خدمت رسانی به مردم حضور خواهند داشت.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | انتظامی | تروریست | تروریستی | تروریست ها | پلیس پایتخت | نیروی انتظامی | نیروی انتظامی | فرمانده انتظامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog