شانس پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا

شانس: پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا فضای سایبر سایت سرقت اطلاعات

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + جزییات فوت سارق در آخرین دزدی

اعضای باند دزدی از منزل های پایتخت کشور عزیزمان ایران که بعد از فوت همدستشان شناسایی و دستگیر شدند، اعتراف کردند دو میلیارد تومان از منزل های غرب پایتخت کشور عز

عکس + جزییات فوت سارق در آخرین دزدی

جزییات فوت سارق در آخرین دزدی +عکس

عبارات مهم : ایران

اعضای باند دزدی از منزل های پایتخت کشور عزیزمان ایران که بعد از فوت همدستشان شناسایی و دستگیر شدند، اعتراف کردند دو میلیارد تومان از منزل های غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران دزدی کردند.

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، ساعت ۲۱ روز چهاردهم خرداد از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۱۴۱ باغ فیض اعلام شد که سرنشینان یک دستگاه ماشین پراید سفید رنگ قصد دزدی منزل از طبقات یک مجتمع مسکونی در خیابان اباذر را داشته اند که اهالی مجتمع متوجه شده، با سارقان درگیر شده است و آنها از محل متواری شدند.

با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان «سرقت منزل» و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، پرونده در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.با شروع پیگیری به پرونده، کارآگاهان پایگاه بررسی با شناسایی مالک حقوقی خودروی پراید مورد استفاده در دزدی اطلاع پیدا کردند که فردی به نام «حسن» 33 ساله این ماشین را در منطقه رباط کریم از مالک آن به صورت قولنامه ای خریداری کرده، ولی بعد از تحویل ماشین اقدامی جهت انتقال قانونی مدارک مالکیت ماشین نکرده است.

عکس + جزییات فوت سارق در آخرین دزدی

با شناسایی «حسن. گ»، بررسی سوابق وی در دستور کار کارآگاهان قرار داده شد و مشخص شد که او یکی از مجرمان سابقه دار در زمینه ارتکاب جرایم متفاوت است که بار ها به اتهام ارتکاب جرایم متفاوت مرتبط با دزدی ماشین و منزل دستگیر و روانه زندان شده است و آخرین بار در آخرهای سال ۹۳ بعد از طی دوره محکومیت از زندان آزاد شده است است.

با شناسایی او به عنوان یکی از اعضای گروه سارقان، دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت.

اعضای باند دزدی از منزل های پایتخت کشور عزیزمان ایران که بعد از فوت همدستشان شناسایی و دستگیر شدند، اعتراف کردند دو میلیارد تومان از منزل های غرب پایتخت کشور عز

کارآگاهان با مراجعه به محل سکونت حسن در منطقه رباط کریم اطلاع پیدا کردند که او از این محل متواری شده است و در حال حاضر بلامکان است که در ادامه کارها پلیسی مشخصات ماشین وی همراه با دستگیری سرنشینان آن در سیستم جامع پلیس ثبت شد.

سرانجام 25 مرداد ماموران کلانتری ۱۴۱ باغ فیض در حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک شدند که با بررسی ارکان هویتی آن مشخص شد که دستور توقیف ماشین به همراه دستگیری سرنشینان آن در سیستم جامع پلیس ثبت شده است هست؛ همزمان با حضور مأموران در محل توقف ماشین پراید، راننده ماشین بواسطه مسدود شدن مسیر فرارش به وسیله مأموران به صورت پیاده اقدام به فرار می کند که طی یک تعقیب و گریز دستگیر می شود.

همزمان با دستگیری راننده خودرو، با مراجعه اهالی یک مجتمع مسکونی به مأموران که دقیقا در برابر آن ساختمان اقدام به دستگیری راننده پراید کرده بودند به آن ها اطلاع داده می شود که در قسمت ورودی پارکینگ ساختمان جسد جوانی ناشناس، حدودا ۳۰-۲۵ ساله پیدا شده است که گویا از ارتفاع سقوط کرده و فوت کرده که بلافاصله عنوان فوت این جوان به اداره دهم پلیس آگاهی اعلام و کارآگاهان این اداره نیز در محل حاضر شدند.

عکس + جزییات فوت سارق در آخرین دزدی

با توجه به شواهد موجود از جمله عدم شناسایی متوفی از سوی ساکنان مجتمع مسکونی، توقیف ماشین پراید و شناسایی راننده آن به نام «حسن» به عنوان مجرم تحت تعقیب پایگاه دوم آگاهی، تحقیقات از او انجام و مشخص شد که متوفی یکی از اعضای گروه سارقان بنام مهدی است که همراه راننده پراید و فرد دیگری بنام پرویز قصد دزدی داشته اند.

در ادامه پیگیری به پرونده، با شناسایی هویت متوفی بنام «مهدی.ع» و بررسی سوابق وی مشخص شد که او نیز همانند «حسن» و «پرویز» از مجرمان سابقه دار و تحت تعقیب پلیس آگاهی است که از مدتی پیش از محل سکونتش در منطقه رباط کریم متواری شده است است.

اعضای باند دزدی از منزل های پایتخت کشور عزیزمان ایران که بعد از فوت همدستشان شناسایی و دستگیر شدند، اعتراف کردند دو میلیارد تومان از منزل های غرب پایتخت کشور عز

همزمان با انجام تحقیقات از «حسن» و اعتراف صریح وی به دهها فقره دزدی منزل در مناطق غرب تهران، دستگیری «پرویز» به عنوان سرکرده گروه در دستور کار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار داشت؛ نهایتا آخرین مخفیگاه پرویز در منطقه ی شهریار شناسایی، کارآگاهان با اطمینان از حضور وی در مخفیگاهش روز 28 شهریور موفق شدند او را دستگیر کنند.

«پرویز.ر» بعد از دستگیری و انتقال به پایگاه دوم آگاهی، اعترافات «حسن.گ» را تأیید و عنوان داشت: ما فقط پول و طلا دزدی می کردیم و طلا ها را به یک مالخر در منطقه سرآسیاب می فروختیم.

عکس + جزییات فوت سارق در آخرین دزدی

سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی، مدیر پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اشاره به ارزش دو میلیارد تومانی پرونده و دستگیری خریدار مهم اموال مسروقه، افزود: متهمان در اعترافات خود صراحتا به دهها فقره دزدی منزل در مناطق غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران بویژه در دو منطقه باغ فیض و جنت آباد اعتراف کرده اند که با شناسایی چند محل دزدی و جمع بندی بیانات این تعداد از مالباختگان، تاکنون ارزش مالی پرونده به دو میلیارد تومان رسیده و در حال حاضر تحقیقات از متهمان جهت شناسایی دیگر جرایم ارتکابی ارزش در دستور کار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار دارد.

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | دستگیری | شناسایی | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog