شانس پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا

شانس: پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا فضای سایبر سایت سرقت اطلاعات

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ناتوانی ایالات متحده در کم کردن صادرات نفت کشور عزیزمان ایران ، واکنش

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به سوالات خبرنگاران در مورد اعطای تابعیت به ایرانی‌ها در وقت دولت اوباما، بیانات رییس جمهور کشورمان در مورد عدم توانایی آمریکا در کم ک

ناتوانی ایالات متحده در کم کردن صادرات نفت کشور عزیزمان ایران ، واکنش

واکنش وزارت خارجه آمریکا به اعطای ۲۵۰۰ تابعیت به ایرانی ها در وقت اوباما/ ناتوانی ایالات متحده در کم کردن صادرات نفت ایران

عبارات مهم : ایران

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به سوالات خبرنگاران در مورد اعطای تابعیت به ایرانی ها در وقت دولت اوباما، بیانات رییس جمهور کشورمان در مورد عدم توانایی آمریکا در کم کردن صادرات نفت کشور عزیزمان ایران و همچنین احتمال همکاری چین با آمریکا در این حوزه پاسخ داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری وزارت خارجه آمریکا، «هیدر نائورت» سخنگوی وزیر خارجه این کشور در یک نشست خبری در خصوص بازداشت یک دیپلمات ایرانی در اروپا که مقامات آلمانی مدعی هستند این دیپلمات در توطئه بمب گذاری در نشست منافقین دست داشته ، مدعی شد: ما نمی خواهیم از بررسی هایی که در فرانسه قرار است در مورد این پرونده انجام شود، جلو بزنیم. آنها قطعا با این نگاه پرونده را جلو می برند که هر گونه حمایتی از آمریکا را خواهند داشت.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا مدعی شد: ما از نزدیک گزارش ها را رصد می کنیم و قطعا از گزارش ها آگاه هستیم. همه ما دیروز زمانی که این خبر منتشر شد متوجه شدیم. به طور کلی باید بگویم که ما قویا استفاده دولت کشور عزیزمان ایران از تروریسم را که در سراسر دنیا و در بسیاری از کشورها اتفاق می افتد، محکوم می کنیم. ما با حملات ایرانی ها آشنا هستیم. اقداماتی که کشور عزیزمان ایران در گذشته در آن دست داشته، ادامه دارد.

ناتوانی ایالات متحده در کم کردن صادرات نفت کشور عزیزمان ایران ، واکنش

«نائورت» در مورد اینکه آیا وزارت خارجه آمریکا اطلاعاتی درمورد ادعای اخیر ترامپ در خصوص اعطای شهروندی به ۲۵۰۰ ایرانی در دوران اوباما دارد یا خیر، گفت: بله من این گزارش ها را اوایل امروز مشاهده کردم. من با چیزی که شما می گویید از نزدیک آشنا هستم و خبر دارم. این پرونده در وزارت امنیت داخلی هست. وزارت خارجه به اتباع سایر کشورها شهروندی اعطا نمی کند و در نتیجه شما را به این وزارت منزل ارجاع می دهم.

«نائورت» در مورد بیانات حسن روحانی راجع به اینکه آمریکا موفق به کم کردن صادرات نفت کشور عزیزمان ایران نخواهد شد و اینکه ممکن است جهت نقل و انتقالات نفت سایر کشورهای همسایه اختلالی ایجاد شود، گفت: شما بیانات «بریان هوک» را روز گذشته شنیدید. انگار یک هفته پیش این حرف ها را زده، ولی در واقع این حرفهای او مال دیروز هست. او راجع به نشانه ما درمورد کشور عزیزمان ایران و صادرات نفت این کشور صحبت کرد. این چیزی است که جهت ما مهم است و بخش مهمی از استراتژی کلی ما در قبال کشور عزیزمان ایران است.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به سوالات خبرنگاران در مورد اعطای تابعیت به ایرانی‌ها در وقت دولت اوباما، بیانات رییس جمهور کشورمان در مورد عدم توانایی آمریکا در کم ک

وی در مورد به صفر رساندن صادرات کشور عزیزمان ایران و مذاکره با چین به عنوان مهم ترین خریدار نفت کشور عزیزمان ایران گفت: ما مذاکرات و گفت وگوهای زیادی با دولت چین داشتیم. در واقع «مایک پومپئو» همین چهار یا پنج روز پیش با کنسول دولت چین صحبت کرد. در نتیجه ما به مذاکراتمان با آنها در مورد مباحث بسیاری ادامه می دهیم . از کره شمالی گرفته تا کشور عزیزمان ایران و چیزهای دیگر.

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | ایرانی | صادرات | وزارت خارجه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog