شانس پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا

شانس: پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا فضای سایبر سایت سرقت اطلاعات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال وینفر شفر، ادامه دهنده راه منصوریان

نتایجی که استقلال برابر تیم‌های بالاسری‌اش گرفته بسیار تامل‌برانگیز هست. آبی‌ها از ابتدای لیگ تا به امروز که در آستانه بازی مهم با یکی از همین تیم‌ها قرار دارد،

استقلال وینفر شفر، ادامه دهنده راه منصوریان

استقلال وینفر شفر، ادامه دهنده راه منصوریان

عبارات مهم : استقلال

نتایجی که استقلال برابر تیم های بالاسری اش گرفته بسیار تامل برانگیز هست. آبی ها از ابتدای لیگ تا به امروز که در آستانه بازی مهم با یکی از همین تیم ها قرار دارد، در مصاف با تیم هایی که به لحاظ جدولی از آنها بالاتر بوده اند، 17 امتیاز از دست داده اند.

به گزارش ایلنا، رویه ای که از هفته چهارم شروع شد و استقلال با شکست برابر سایپا و سپس برابر پدیده نشان داد از نیروی کافی جهت عبور از سد این تیم ها برخوردار نیست.

استقلال وینفر شفر، ادامه دهنده راه منصوریان

البته پدیده اکنون در جدول پایین تر از استقلال است ولی نباید از یاد برد که از این تیم خوب مشهدی 6 امتیاز کسر شد که اگر نمی شد به طور قطع این تیم نیز اکنون امتیازهای بیشتری نسبت به استقلال جمع کرده بود. نگاهی به نتایجی که استقلال برابر تیم های سایپا، ذوب آهن، فولاد، پارس جم و پرسپولیس گرفته، نشان می دهد که استقلال عمیقا از کسب امتیاز برابر این تیم ها ناتوان بوده است.

گرچه شاید در بعضی بازی ها از جمله شهرآورد استقلال مستحق باخت هم نبود ولی ظاهرا نه شانس یار آبی ها است و نه آنقدر انسجام تاکتیکی وجود دارد که استقلال برابر این دست تیم ها به برتری برسد. سنتی که استقلالی ها در این فصل به راه انداخته اند از وقت مربیگری منصوریان به وقت مربیگری وینفرید شفر هم انتقال یافته شده است و عجبا که مرد آلمانی نیز با آن همه تجربه نتوانسته این رویه را از سیاق استقلال در فصل جاری دور کند. گرچه وقت جهت از بین بردن این سنت وجود دارد و هنوز استقلال در دور برگشت برابر همه تیم های بالاسری اش قرار نگرفته هست. یکی از همین بازی ها پنج شنبه انجام می شود و استقلال رخ در رخ تیمی قرار می گیرد که در دور رفت به آن باخت.

نتایجی که استقلال برابر تیم‌های بالاسری‌اش گرفته بسیار تامل‌برانگیز هست. آبی‌ها از ابتدای لیگ تا به امروز که در آستانه بازی مهم با یکی از همین تیم‌ها قرار دارد،

از بازی با پارس جم حرف می زنیم. تیمی که در هفته ششم موفق شد در منزل اش استقلال را شکست دهد. جمی ها در نیم فصل اول همه را شگفت زده کردند و اگر بعضی مصدومیت ها گریبان این تیم را نمی گرفت شاید فاصله امتیازی اش با پرسپولیس تا این اندازه زیاد نمی شد.

حالا این تیم دوباره رخ در رخ استقلال قرار می گیرد و اگر آبی ها بتوانند در بازی عصر پنج شنبه که در ورزشگاه آزادی برگزار می شود پارس جم را مغلوب کنند به نخستین پیروزی برابر تیم هایی دست می یابند که در جدول رده بندی بالاتر از آنها قرار دارند.

از سویی برتری برابر پارس جم، امیدها را در اردوگاه آبی جهت رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا از راه لیگ زیاد خواهد کرد. استقلال اکنون در جایگاه ششم جدول واقع شده است است و چنانچه برابر تیم های بالاسری اش امتیاز از دست بدهد باید با رویای رسیدن به سهمیه از راه لیگ خداحافظی کند.

استقلال وینفر شفر، ادامه دهنده راه منصوریان

روی جام حذفی هم که استقلال هفته آینده برابر صنعت نفت آبادان قرار می گیرد چندان نمی شود حساب کرد. آن جام، جام اتفاقات و آینده نگری نشده هاست و چنانچه استقلال لیگ را از دست بدهد و بخواهد همه سرمایه گذاری های ذهنی و فنی اش را روی آن بازی بگذارد اساسا کار درستی نیست و عقل و منطق ایجاب می کند که آبی ها در بازی با پارس جم تیم دیگری باشند و نوار ناکامی های خود را برابر تیم هایی که در جدول بالاتر از آنها قرار داشته اند، پاره کنند.

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog