شانس پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا

شانس: پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا فضای سایبر سایت سرقت اطلاعات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تا جایی که می‌شد بازیکنان مد نظر علی دایی را جذب کردیم / درویش

مدیرعامل کلوب سایپا با بیان اینکه علی دایی اعتقادی به بازیکنان بزرگ ندارد، گفت: تا جایی که می‌شد لیست نفرات مدنظر علی دایی را جذب کردیم.

تا جایی که می‌شد بازیکنان مد نظر علی دایی را جذب کردیم / درویش

درویش: تا جایی که می شد بازیکنان مد نظر علی دایی را جذب کردیم

عبارات مهم : سپاهان

مدیرعامل کلوب سایپا با بیان اینکه علی دایی اعتقادی به بازیکنان بزرگ ندارد، گفت: تا جایی که می شد لیست نفرات مدنظر علی دایی را جذب کردیم.

رضا درویش در گفتگو با مهر راجع به تساوی تیم فوتبال سایپا در نخستین دیدار این تیم برابر سپاهان در هفته نخست لیگ برتر گفت: بازیکنان ما تلاش خوبی در این مسابقه داشتند ولی یک مقدار کم تجربگی باعث شد تا نتوانند نتیجه را حفظ کنند. می توانستیم در این مسابقه پیروز از میدان خارج شویم ولی از موقعیت هایمان خوب استفاده نکردیم.

تا جایی که می‌شد بازیکنان مد نظر علی دایی را جذب کردیم / درویش

مدیرعامل کلوب سایپا افزود: تلاش بازیکنان ما بسیار خوب بود و از این بابت راضی هستیم. ضمن اینکه سپاهان هم تیم خوبی بود و عملکرد قابل توجهی برابر ما داشت.

درویش راجع به اینکه جهت ورودش به ورزشگاه دچار مشکلاتی شده است بود، گفت: خیر این طور نیست. طبق قانون ورزشگاه، باید اتومبیل را در قسمتی پارک می کردیم و یک مقدار پیاده روی داشتیم. ما کیلومترها راه رفته ایم، اینکه دیگر چیزی نیست. مسئله خاصی نبود و آقای طاهری مدیرعامل سپاهان هم به ما دوستی داشت.

مدیرعامل کلوب سایپا با بیان اینکه علی دایی اعتقادی به بازیکنان بزرگ ندارد، گفت: تا جایی که می‌شد لیست نفرات مدنظر علی دایی را جذب کردیم.

وی راجع به صحبت های چند روز پیش علی دایی مبنی بر اینکه کلوب سایپا ۵۰ درصد بازیکنان مورد نیازش را جذب کرده هست، گفت: در جریان این عنوان نیستم. ما تلاش کرده ایم بازیکنانی که مد نظر علی دایی بود و نامشان را به ما اعلام کردند، جذب کنیم. شاید از صحبت های علی دایی این طور برداشت شده است باشد!

مدیرعامل کلوب سایپا یادآور شد: بازیکنانی که علی دایی گفته بود و ما می توانستیم جذب کنیم، گرفتیم. دایی اعتقادی به بازیکنان بزرگ ندارد. ما با علی دایی برنامه بلندمدتی در سایپا داریم و تلاش می کنیم بازیکنان جوان و شایسته را به تیم بزرگسالان اضافه کنیم. در حال حاضر ابراهیم صادقی مربی تیم شخصاً در تیم های جوانان و امید هم حاضر می شود و آنها را زیر نظر دارد. علی دایی هم برنامه گذاشته تا از تیم های پایه دیدن کند تا بتوانیم در سال های آینده بازیکنان بزرگسال را خودمان تأمین کنیم.

واژه های کلیدی: سپاهان | مسابقه | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog