شانس پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا

شانس: پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا فضای سایبر سایت سرقت اطلاعات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات عزت‌اللهی محروم می‌شود؟ ، کره جنوبی – کشور عزیزمان ایران و بازهم یک قربانی

به گزارش تسنیم، سعید عزت اللهی در دقیقه 51 دیدار کره جنوبی و کشور عزیزمان ایران در چارچوب دیدارهای انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به علت لگد کردن سر بازیکن حریف ب

عزت‌اللهی محروم می‌شود؟ ، کره جنوبی - کشور عزیزمان ایران و بازهم یک قربانی

کره جنوبی – کشور عزیزمان ایران و بازهم یک قربانی/ عزت اللهی محروم می شود؟

عبارات مهم : ایران

امکان محرومیت هافبک تیم ملی کشور عزیزمان ایران از سوی AFC و فیفا وجود دارد.

به گزارش تسنیم، سعید عزت اللهی در دقیقه 51 دیدار کره جنوبی و کشور عزیزمان ایران در چارچوب دیدارهای انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به علت لگد کردن سر بازیکن حریف با کارت قرمز مستقیم داور جریمه و از بازی اخراج شد.

عزت‌اللهی محروم می‌شود؟ ، کره جنوبی – کشور عزیزمان ایران و بازهم یک قربانی

با توجه به حرکت عزت اللهی و کارت قرمز مستقیم، احتمال محرومیت هافبک تیم ملی بیش از یک جلسه وجود دارد. در این خصوص ناظران AFC و فیفا بار دیگر صحنه ای که منجر به اخراج عزت اللهی شده است است را مورد بررسی قرار می دهند که احتمال زیاد کردن محرومیت این بازیکن وجود دارد.

این اتفاق در شرایطی رقم خورد که چهار سال پیش هم در بازی کره جنوبی برابر کشور عزیزمان ایران در ورزشگاه اولسان که منجر به افزایش تیم ملی به جام جهانی شد، سوشا مکانی به علت نوع خوش حالی خود و رفتن به سمت نیمکت کره جنوبی از سوی فیفا یک جلسه محروم شد. محرومیت دروازه بان تیم ملی باعث شد کارلوس کی روش روی نام او خط قرمز بکشد و مکانی بین سه دروازه بان تیم ملی در جام جهانی 2014 جایی نداشت.

به گزارش تسنیم، سعید عزت اللهی در دقیقه 51 دیدار کره جنوبی و کشور عزیزمان ایران در چارچوب دیدارهای انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به علت لگد کردن سر بازیکن حریف ب

با این شرایط بعید نیست دیدار کره جنوبی و ایران، بار دیگر یک قربانی بگیرد و این بار عزت اللهی با محرومیت از سوی AFC و فیفا در بازی های رسمی مواجه شود که در این صورت او حداقل نخستین بازی تیم ملی در جام جهانی 2018 را از دست خواهد داد. ناظران AFC و فیفا چنین مواردی را معمولاً در مدت وقت یک هفته تا 10 روز بررسی می کنند و باید دید آیا خطر از بیخ گوش عزت اللهی می گذرد یا نه.

واژه های کلیدی: ایران | قربانی | جام جهانی | کره جنوبی | سعید عزت اللهی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog