شانس پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا

شانس: پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا فضای سایبر سایت سرقت اطلاعات

گت بلاگز استان ها امنیت امروز ما مثال زدنی است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم آبادان گفت:امنیت امروز ما که در دنیا مثال زدنی است را مدیون تفکر انقلابی هستیم.

امنیت امروز ما مثال زدنی است

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت جوان از آبادان، سعید جلیلی عصر امروز در اجتماع بزرگ حامیان اصلح که در مصلای نماز جمعه آبادان برگزار شد، اظهار داشت: مردم باید توجه کنند که چه نگاهی جهت اوضاع فعلی کشور مطلوب است و در انتخابات به آن نگاه رای دهند.

عبارات مهم : امنیت

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه امنیت امروز ما به بیان همه کشور های دنیا مثال زدنی هست، افزود: این امنیت را مدیون تفکر انقلابی هستیم آیا که با وجود تهدیدات فراوان اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک ما تصرف شود.
وی عنوان کرد: امروز تفکر انقلابی می تواند آبادانی کشور را افزون کند و باید کسانی را در انتخابات گزینش کنیم که کشور را به سمت اوضاع مطلوب پیش ببرند آیا که فصل انتخابات فصل مهمی است و باید در این فصل با توجه خاص ای تصمیم گرفت و گزینش کرد.
جلیلی با بیان اینکه امروز وقت های بزرگی پیش روی کشور ما قرار دارد، اعلام کرد: آیا با وجود این همه وقت اوضاع مطلوبی در کشور حاکم نمی شود؟ ملت توانایی ایجاد این اوضاع را دارد، ولی بعضی ها نمی توانند.
وی بیان کرد: چقدر توانستیم تا امروز از نفت که یک مزیت نسبی جهت کشور ما است استفاده کنیم و چقدر از این مزیت جهت ایجاد شغل و کم کردن مسئله بیکاری استفاده کردیم و تا چه میزان توانستیم با استفاده از این مزیت ارزش افزوده ایجاد کنیم.
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه امروز با اوضاع مطلوب فاصله داریم، اظهار کرد: ۴ سال پیش ملت یک گزینش داشت و همه به این گزینش احترام گذاشتند و امروز ملت جهت ۴ سال دیگر گزینش می کند و با نگاهی به ۴ سال گذشته می توان عالی ترین گزینش را داشت.
جلیلی با طرح این پرسش که آیا با وجود این همه منابع نفتی در خوزستان، جوان آبادانی و خوزستانی بدون کار هست، عنوان کرد: ظرفیت تولید پتروشیمی ما ۱۶ میلیون تن است که این تولیدات از ۳ و نیم میلیون تن در سال ۹۲ به ۲. ۲ تن کم کردن در سال ۹۵ پیدا کرد.
وی با اشاره به طرح ۵۵۰ هکتاری کشاورزی که مقام معظم رهبری دستور آن را صادر کرد، اظهار داشت: با وجود تخصیص اعتبار جهت آن، این طرح امروز در کدام مرحله است و چقدر پیشرفت داشته؟ اگر می گوییم سال کارآفرین است باید ببینیم چگونه این شغل ها را ایجاد می کنیم.
انتهای پیام/ف

واژه های کلیدی: امنیت | انتخابات | مقام معظم رهبری | سعید جلیلی | تشخیص مصلحت نظام | تفکر انقلابی | شورای عالی امنیت | بهترین انتخاب

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog