شانس پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا

شانس: پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا فضای سایبر سایت سرقت اطلاعات

گت بلاگز استان ها این‌ همه اختلاس در کشور معنی ندارد

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه این‌همه اختلاس در کشور معنی ندارد گفت: اختلاس‌گران که از خارج نیامده‌اند و همه داخلی هستند.

این‌ همه اختلاس در کشور معنی ندارد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی ظهر امروز در دیدار مشاوران و مددکاران نیروی انتظامی استان قم که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد با اشاره به وجود پرسشها اقتصادی در جامعه اظهار داشت: چگونه ممکن است در کشور صبح از خواب بیدار شویم و خبر از اختلاس بشونیم و وجود اختلاس در این مملکت چه معنی دارد؟

عبارات مهم : اختلاس

وی افزود: اختلاس گران که از خارج نیامده اند و همه داخلی هستند و حتی اطلاع دارم بعضی از کارمندان حقوق نگرفته اند یا با تأخیر حقوق خود را دریافت کرده اند که این زیبنده کشور نیست.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به آیه ای از قرآن راجع به اهمیت مبعث پیامبر ابراز کرد: بعضی می گویند در زمانی که انسان عقل داشته و عاقل است آیا باید پیامبران نازل شوند،که قرآن در پاسخ به آن ها گفته وجود پیامبران جهت خارج کردن از ظلمات و رساندن انسان به علم و کمال هست.

وی با بیا ن اینکه دین هم نیازمند کارشناسان هست، عنوان کرد: امام صادق(ع) می فرماید تقلید از کارشناسان دینی وظیفه همه مردم است و قرآن هم تأکید بر ناقص بودن عقل انسان داشته که نیازمند ارسال پیامبران جهت هدایت هست.

استاد برجسته حوزه علمیه نشانه مهم انبیا و کارشناسان دینی را راهنمایی جهت خروج از تاریکی ها دانست و گفت: اختلاف طبقاتی که هم اکنون در کشور وجود دارد به خاطر اجرایی نشدن عدل و عدالت اجتماعی هست.

وی تصریح کرد: کنار هم نگه داشتن خانواده ها خدمت بزرگی به جامعه است چراکه کانون جامعه در گرو کانون خانواده است و این نعمت بزرگی است که خداوند نصیب شما کرده هست.

انتهای پیام/ب

واژه های کلیدی: اختلاس | خانواده | پیامبران | مرجع تقلید | آیت الله علوی گرگانی | اختلاس | اختلاس در کشور | حقوق کارمندان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog