شانس پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا

شانس: پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا فضای سایبر سایت سرقت اطلاعات

گت بلاگز اصفهان توقف خط تولید یک واحد لبنی در اصفهان

خط تولید یک واحد تولیدی لبنی در اصفهان به علت رعایت نکردن استاندارد و شرایط تولید با کیفیت، متوقف شد.

توقف خط تولید یک واحد لبنی در اصفهان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،مدیر کل استاندارد استان اصفهان گفت: کارشناسان واحد حقوقی این اداره کل در دیدار از یک واحد تولیدی لبنیات به علت رعایت نکردن استانداردهای مربوطه و تولید محصول نامرغوب، ضمن توقیف خط تولید این واحد، محصول های بی کیفیت آن را معدوم کردند.

عبارات مهم : اداره
غلامحسین شفیعی با بیان اینکه پرونده متخلفان به مراجع قضائی ارجاع شده است هست، افزود: این بازدیدها با توجه به اهمیت سلامت و کیفیت مواد لبنی و به منظور کنترل کیفیت محصول های غذایی انجام می شود.

وی با اشاره به بازرسی های اداره استاندارد از واحدهای تولیدی صنایع غذایی بویژه مواد لبنی، اظهار کرد: کارشناسان این اداره به صورت سرزده به واحدهای تولیدی مراجعه کرده و علاوه بر نمونه گیری از محصول ها به بررسی خطوط و شرایط تولید می پردازند.

مدیر کل استاندارد اصفهان خاطرنشان کرد: علاوه بر این بازدیدها، به صورت تصادفی اقدام به خرید انواع محصول ها و برندها از سطح بازار می کنیم.
شفیعی با بیان اینکه بعضی محصول های مشاهده شده است در سطح بازار دارای مارک های تقلبی هستند، اضافه کرد: همه این موارد و محصول های بی کیفیت و یا غیر استاندارد در سطح بازار شناسایی و جمع آوری می شود.

وی تصریح کرد: علاوه بر بازدیدهای کارشناسان استاندارد، بازرسی هایی نیز از سوی مرکز بهداشت صورت می گیرد.

وی راجع به کنترل محصول های لبنی بویژه با نزدیک شدن به فصل گرما گفت: انواع مواد لبنی ممکن است دچار آلودگی میکروبی یا شیمیایی باشند که به طور معمول، احتمال آلودگی میکروبی زیاد است.

شفیعی افزود: در بازرسی از واحدهای تولیدی لبنیات؛ همه محصول ها طبق شاخص های استاندارد، کنترل می شود و در صورت مشاهده تخلف، بنا به نوع تخلف صورت گرفته برخورد مورد نیاز با متخلفان مشمول بر تذکر، اخطار و یا توقیف خط تولید صورت می گیرد.

انواع محصول های لبنی مشمول استاندارد اضطراری هست.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: اداره | محصول | اصفهان | استاندارد | توقف خط تولید | واحد لینی | در اصفهان | رعایت نکردن استاندارد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog