شانس پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا

شانس: پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا فضای سایبر سایت سرقت اطلاعات

گت بلاگز بین‌الملل در برابر منکران هولوکاست، ساکت نخواهیم نشست/ همواره در کنار اسرائیل خواهیم بود ، ترامپ

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت؛ دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا در سخنانی در سالروز یادبود هولوکاست در «موزه یادبود هولوکاست آمریکا» و

در برابر منکران هولوکاست، ساکت نخواهیم نشست/ همواره در کنار اسرائیل خواهیم بود ، ترامپ

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا در سخنانی در سالروز یادبود هولوکاست در «موزه یادبود هولوکاست آمریکا» و به مناسبت افتتاح مرکز تازه پژوهشی این موزه گفت: امروزه کسانی هستند که می خواهند گذشته را فراموش کنند. آنها آنقدر مملو از نفرت کامل هستند که می خواهند هولوکاست را از کل تاریخ پاک کنند. کسانی که هولوکاست را انکار می کنند، شریک جرم اتفاقات هولناک آن وقت هستند . ما هرگز در برابر آنها ساکت نخواهیم ننشست. ما هرگز و هرگز درمقابل اهریمن، ساکت نخواهیم نشست.

ترامپ افزود: انکار هولوکاست فقط یکی از اشکال خطرناک یهودی ستیزی است که در همه جای دنیا همچنان ادامه دارد. ما شاهد یهودی ستیزی در محوطه های دانشگاه ها، میادین عمومی و طرح ترساندن علیه شهروندان یهودی بوده ایم. اوضاع بدتر اینکه، یهودی ستیزی حتی به بدترین شکل ممکن خودش را نشان داده و آن زمانی بوده که حملات تروریستی علیه مراکز یهودیان رخ می دهد یا اینکه متجاوزان ترساندن می کنند که اسرائیل را کاملا و تماما تخریب خواهند کرد. به شما قول می دهم که ما با یهودی ستیزی مقابله خواهیم کرد.

ترامپ تصریح کرد ما با تعصب مقابله خواهیم کرد. ما نفرت را محکوم خواهیم کرد. بنده در جایگاه مدیر جمهور ایالات متحده همواره حامی مردم یهود خواهم بود و همواره در کنار دوست و شریک بزرگمان یعنی دولت اسرائیل خواهم بود.

در برابر منکران هولوکاست، ساکت نخواهیم نشست/ همواره در کنار اسرائیل خواهیم بود ، ترامپ

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اسرائیل | دونالد ترامپ | بین الملل | ترامپ | منکران هولوکاست | سکوت | کنار اسرائیل | یادبود هولوکاست

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog