شانس پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا

شانس: پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا فضای سایبر سایت سرقت اطلاعات

گت بلاگز سیاسی بعضی از مسئولان با اشرافی‌گری به سیره امام(ره) پایبند نماندند / سجادی

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت:رسانه‌ها نیز می‌توانند در جهت برطرف اشرافی گری و تحقق فرمایشات امام راحل نقش مهمی را ایفا کنند.

بعضی از مسئولان با اشرافی‌گری به سیره امام(ره) پایبند نماندند / سجادی

سیدکمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری درگفتگو با خبرنگار احزاب و تشکل هایگروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ اطراف جلوگیری از اشرافی گری در میان مسئولان که مورد تاکید امام خمینی(ره) بوده هست، اظهار داشت: بسیاری از مسئولین این مسئله را رعایت می کنند و زندگی اشرافی ندارند و به همان حقوق قانونی خود بسنده می کنند ولی نقطه برابر این مسئله نیز وجود دارد و هستند کسانی که فرمایش حضرت امام خمینی(ره) سرلوحه زندگی خود قرار نداده اند.

عبارات مهم : اسلامی
وی افزود: حقوق های نجومی بعضی از مسئولین مصداق بارز و منفی اشرافی گری آنان هست. در دوره های متفاوت مسئولینی وجود داشته و دارند که به دنبال زندگی اشرافی هستند و به سیره امام(ره) پایبند نیستند البته از سوی نهادهای مربوطه با این مسئله برخوردهای جدی صورت گرفته است.

سجادی بیان داشت: نهادهایی هستند که می توانند در زمینه جلوگیری از رواج اشرافی گری نقش شایانی را ایفا کنند به عنوان مثال مجلس شورای اسلامی و شرکت بازرسی کل کشور می توانند به این مسئله ورود پیدا کنند و مجلس شورای اسلامی در این زمینه دو وظیفه دارد که یکی از آنها تدوین قوانین مورد نیاز و دومی نظارت بر امور سایر دستگاه ها به خاص قوه مجریه و مسئولانی است که پست های کلیدی و مهم دارند سایر نهادهای نظارتی مانند وزارت اطلاعات نیز می توانند در این زمینه نقش چشم گیری داشته باشند.

عضو جبهه پیروان تصریح کرد: رسانه ها نیز می توانند در جهت برطرف اشرافی گری و تحقق فرمایشات امام راحل نقش مهمی را ایفا کنند به عنوان مثال اگر عنوان حقوق های نجومی رسانه ای نمی شد هیچ کس متوجه این مسئله نشده و جهت برخورد با آن اقدام موثری صورت نمی پذیرفت.

وی در خصوص تحقق آرزوی بزرگ های امام(ره) طی 38 سال گذشته ، افزود: آرزوی بزرگ های انقلاب آرزوی بزرگ هایی هستند که بعد از پیروزی انقلاب با الهام از قانون اساسی و شعارهای اصیل انقلاب و رهنمودهای حضرت امام و مقام معظم رهبری به پیش رفته اند.

سجادی ادامه داد: نمی شود گفت که آرزوی بزرگ های انقلاب به طور صد در صد محقق شده است اند بخش هایی از این آرزوی بزرگ ها در زمینه های متفاوت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و سیاسی محقق شده است است.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری بیان داشت: قدرت نرمی که در نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به وجود آمد و اکنون نیز رو به زیاد کردن است و نفوذ انقلاب اسلامی و الهام بخش جمهوری اسلامی بر جهانیان در سطح کلان بروز و ظهور پیدا کرد و یا مقاومتی که در برابر استکبار دنیا و زورگویی های آمریکا انجام شد اینها همان آرزوی بزرگ هایی است که امام راحل بر تحقق آن تأکید داشته اند.

وی اظهار داشت: همچنین در جهت عمران و آبادانی روستاها به وسیله جهاد سازندگی و سایر نهادهای ذیربط کارها موثری صورت پذیرفته و در حوزه آموزش و ترویج علم که جزء تأکیدها و فرمایشات امام راحل بوده است به نتیجه های چشم گیری دست یافته ایم.

سجادی تصریح کرد: در بعضی پرسشها نیز با توجه به تلاش های بسیاری که جهت تحقق آن صورت پذیرفته نتوانستیم به نتیجه های قابل قبولی دست یابیم، به عنوان مثال عنوان بیکاری و عدم اشتغال مسئله ای است که باید نسبت به آن اهتمام بیشتری ورزیده شود.

سخنگوی جبهه پیرون خط امام و رهبری بیان داشت: اهداف انقلابی باید جهت تحقق هرچه زیاد تقسیم بندی شوند به عنوان مثال در مسئله سیاست خارجی مبارزه با استکبار عملی شده است و استقلال و آزادی که یکی از شعارهای مهم انقلاب بوده محقق گشته است.

سجادی در آخر خاطرنشان کرد: اهتمامی که حضرت امام(ره) به تعبیر خودشان به کوخ نشینان داشته اند توجه عجیب و عمیقی بوده و کمیته امداد امام خمینی(ره) با همت و اراده ایشان و به همین جهت به وجود آمد ولی بعضی دولت ها و مسئولان نتوانستند آنچه که خواست و اراده امام در این زمینه بوده را اجرا کنند لذا مورد نیاز است این مسئله به وسیله دولتمردان مورد توجه بیشتری قرار بگیرد آیا که باید راه امام و خط رهبری استمرار پیدا کند.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اسلامی | انقلاب | انقلابی | مقام معظم رهبری | مجلس شورای اسلامی | ارتحال امام خمینی ره | اشرافی گری | آرمانهای امام خمینی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog