شانس پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا

شانس: پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا فضای سایبر سایت سرقت اطلاعات

گت بلاگز سیاسی مردم باید بدانند کاندیداهای انتخابات جهت آنان کار کرده اند یا جهت جیب خودشان

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: اینکه کاندیداها اموالشان را به مردم اعلام کنند اقدام مثبتی در جهت براق سازی است مردم باید بدانند کاندیداهای انتخابات

مردم باید بدانند کاندیداهای انتخابات جهت آنان کار کرده اند یا جهت جیب خودشان

“پرویز سروری” دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، راجع به اعلام دارایی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: اینکه کاندیداها اموالشان را به مردم اعلام کنند اقدام مثبتی در جهت براق سازی است.
وی ادامه داد: مردم باید بدانند کسانی که میخواهند زمام کارشان را به دست بگیرند آیا طی سالهای خدمتشان جهت مردم کار کرده اند یا جهت جیب خودشان.
سروری افزود: کسی که جهت مردم کار کرده نمیتواند ثروت و مال زیادی داشته باشد ولی اگر کسی که در نظام از سوی مردم سمت هایی را گرفته و از این راه به قله های ثروت رسیده باشد این مسئله توصیه منفی جهت وی تلقی میشود.
رئیس ستاد انتخابات لیست خدمت در پاسخ به اینکه اعلام اموال از سوی کاندیداها چه پیامی را به مردم می دهد، تصریح کرد: اگر کسانی در طول 37 سال انقلاب از نظر سرمایه اوضاع قابل قبولی داشته باشند اینها وقت و کار خود را صرف مردم کرده اند ولی اگر اموال کاندیدایی حاکی از این باشد که وی به درجات بالایی از ثروت رسیده است این خبر را به مردم می دهد که ثروت های ملی در مسیر منافع شخصی، حزبی و گروهی صرف شده است است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ستاد انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات 96 | دارایی نامزدها | اعلام دارایی نامزدهای ریاست جمهوری |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog