شانس پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا

شانس: پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا فضای سایبر سایت سرقت اطلاعات

گت بلاگز فضای مجازی کلاهبردار سایبری در دام پلیس فتا

شخصی که از طریق سایت‌های واسطه‌گر اقدام به کلاهبرداری نموده بود شناسایی و دستگیر شد.

کلاهبردار سایبری در دام پلیس فتا

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ سرهنگ حسنوند در این باره گفت: چندی پیش شخصی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه نموده و بیان داشت که در سایت های فروش کالا به دنبال خرید گوشی بودم که مورد کلاهبرداری قرار گرفتم.

عبارات مهم : پرونده
وی افزود : بعد از اخذ پرونده و انجام کارها مورد نیاز در این زمینه محرز شد شخصی با درج آگهی فروش گوشی خود با قیمتی پایین تر از قیمت واقعی آن اقدام به تطمیع و کلاهبرداری قربانیان نموده است .

این مقام انتظامی ادامه داد: بعد از انجام تحقیقات تکمیلی در خصوص پرونده شخصی که اقدام به انجام این عمل نموده بود شناسایی و با حکم مقام قضایی به این پلیس احضار گردید.

سرهنگ حسنوند گفت: بعد از آن فرد خاطی به این پلیس فراخوانده شد و در بازجویی های صورت گرفته به وسیله افسران این پلیس به بزه انتصابی اعتراف نموده و بیان داشت، بعد از درج آگهی فروش گوشی شاکی با من تماس گرفت و عنوان نمود مایل به خریداری گوشی می باشد، از این رو در محل مناسبی یکدیگر را ملاقات کردیم و در مورد فروش گوشی صحبت نمودیم، با توجه به میل و رغبت فراوانی که جهت خرید گوشی در شاکی ملاحظه نمودم از وی خواستم مبلغی به حسابم واریز کند و اندکی بعد از واریز وجه گوشی خود را خاموش کردم .

رئیس پلیس فتا استان خوزستان در آخر با اشاره به تحویل متهم به مقام قضایی گفت: در اینترنت و همچنین سایت هایی که اقدام به خرید و فروش انواع کالا به صورت دست دوم می نمایند می بایست از صحت و سقم وجود چنین کالایی مطمئن شد و سپس اقدام به خرید نمود.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: پرونده | اینترنت | کلاهبرداری | پلیس فتا | فضای سایبر | سایت | سرقت اطلاعات |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog