شانس پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا

شانس: پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا فضای سایبر سایت سرقت اطلاعات

گت بلاگز مازندران کشف 79دستگاه کولرگازی قاچاق در قائم شهر

فرمانده انتظامي شهرستان قائم شهر از کشف 79 دستگاه کولر گازی قاچاق دراین شهرستانبه ارزش 2 میلیارد و 376 میلیون ریال خبرداد.

کشف 79دستگاه کولرگازی قاچاق در قائم شهر

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، سرهنگ محمد ولی مرادی گفت: در پی کسب اخبار واصله مبنی بر توزیع انواع کولرهای گازی قاچاق در شهرستان قائم شهر عنوان در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر افزود: ماموران با بررسی های همه جانبه موفق شدند یکی از این متهمان را در حین حمل کولر گازی قاچاق با یک دستگاه خودروی نیسان شناسایی کنند.

کشف 79دستگاه کولرگازی قاچاق در قائم شهر

سرهنگ مرادی گفت: ماموران در بازرسی از ماشین و محل دپوی کالاهای قاچاق به وسیله این متهم در مجموع 51 دستگاه کولر گازی قاچاق کشف کردند.

وی افزود: ماموران در دو عملیات جداگانه دیگر طی دو روز گذشته موفق به توقیف دو دستگاه خودروی نیسان حامل 28 دستگاه کولر گاز قاچاق در محورهای ورودی به این شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده است را بالغ بر 2 میلیاردو 376 میلیون ریال بیان کرد و گفت: متهمان بعد از تشکیل پرونده به مرجع قضائی و اداره تعزیرات حکومتی معرفی و کالاهای کشف شده است تحویل شرکت جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان شد.

سرهنگ مرادی با اشاره به این که، خرید و مصرف کالای قاچاق باعث اختلاف در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه ها ، زیاد کردن بیکاری در کشور و ایجاد بازار فروش جهت کالاهای کشورهای خارجی هست، از شهروندان خواست جهت توسعه اقتصادی و برطرف بیکاری در جامعه با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند.

فرمانده انتظامي شهرستان قائم شهر از کشف 79 دستگاه کولر گازی قاچاق دراین شهرستانبه ارزش 2 میلیارد و 376 میلیون ریال خبرداد.

انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: دستگاه | فرمانده انتظامی | کشف کولر | کولر گازی | کولر قاچاق | فرمانده انتظامی | شهرستان قائم شهر |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog