شانس پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا

شانس: پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا فضای سایبر سایت سرقت اطلاعات

گت بلاگز وب‌گردی کتک کاری زوج جوان به خاطر قطع شدن اینترنت منزل

زن جوان در دادگاه گفت: چون اینترنت منزل قطع شد به همسرم اعتراض کردم ولی او مرا زیر باد کتک گرفت. من طلاق می خواهم.

کتک کاری زوج جوان به خاطر قطع شدن اینترنت منزل

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، راه اندازی مودم اینترنت در منزل زوج جوان، آنقدر دردسرساز شد که در نهایت پای هر دوی آنها را به دادگاه خانواده باز کرد. آنها هفته گذشته به شعبه 268 دادگاه خانواده رفتند و درخواست طلاق خود را ارائه دادند. زن جوان در باره علت درگیری خود با شوهرش به قاضی گفت: من و سعید شش ماه است که با هم ازدواج کرده ایم.

عبارات مهم : جدایی
از همان روز اول شروع زندگی مشترکمان قرار شد یک مودم اینترنت بخریم ولی فرصتش پیش نمی آمد تا این که چند روز پیش سعید بالاخره از یک شرکت مودم و اینترنت خرید و در منزل مان راه اندازی کردیم، ولی سرعت اینترنت خیلی پایین بود. او از شرکتی اینترنت را خریده بود که سرعت خیلی پایینی داشت. جهت همین من هم مرتب به او غر می زدم که آیا از این شرکت اینترنت خریدی. سعید با این که می دانست این شرکت خدمات خوبی ندارد و بارها هم به او گفته بودم، ولی نمی دانم آیا رفت و از همان شرکت اینترنت خرید. من هم عصبانی شدم. یک شب هنگامی که کار خیلی واجبی با اینترنت داشتم، سرعت آن ضعیف و در نهایت قطع شد.

خیلی عصبانی شدم و به او گفتم همه اش تقصیر تواست، ولی ناگهان سعید مثل دیوانه ها شروع به کتک زدن من کرد. بعد از آن هم مودم اینترنت را از جا کند و از پنجره به بیرون انداخت. خیلی تعجب کرده بودم و فقط او را تماشا می کردم. سعید انگار دیوانه شده است بود. او بعد از این که با من دعوا کرد از منزل بیرون رفت و تا سه روز برنگشت. من هم هنگامی که این اوضاع را دیدم تصمیم به جدایی گرفتم.

بعد از آن مرد جوان نیز به قاضی گفت: آقای قاضی صبا مرا به خاطر یک اینترنت دیوانه کرد. از هنگامی که اینترنت را خریدم او هر شب غر می زد و به من می گفت که بی عرضه هستم. تا جایی که آخرین بار بشدت عصبانی شدم و کنترلم را از دست دادم. قبول دارم که زیاده روی کردم، ولی رفتارهای این زن مرا دیوانه کرد. جهت همین از دستش عصبانی شدم و هنوز هم عصبانی ام. تا جایی که می خواهم از او جدا شوم.

در آخر نیز قاضی پیگیری به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد و به این زوج فرصتی داد تا زیاد در باره جدایی فکر کنند.

منبع:میزان

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: جدایی | دیوانه | اندازی | دادگاه | اینترنت | خانواده | قطع شدن اینترنت | طلاق

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog