شانس پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا

شانس: پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا فضای سایبر سایت سرقت اطلاعات

گت بلاگز ورزشی تیم‌ملی تکواندو مردان بر سکوی قهرمانی ایستاد

مردان هوگوپوش کشورمان با کسب 6 مدال طلا، 4 نقره و یک برنز توانستند عنوان قهرمانی تورنمنت آزاد قزاقستان را به نام خود ثبت نمایند.

تیم‌ملی تکواندو مردان بر سکوی قهرمانی ایستاد

به گزارش گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، تورنمنت آزاد قزاقستان از روز شنبه (2 اردیبشهت ماه) با حضور 472 تکواندوکار در دو رده سنی نوجوانان و بزرگسالان و در دو گروه مردها و بانوان در مجموعه ورزشی “آتی راو” قزاقستان شروع و در نهایت دقایقی پیش با قهرمانی تیم ملی تکواندو کشور عزیزمان ایران به آخر رسید.

عبارات مهم : تکواندو
تكواندوكاران كشورمان با تركيب مهدي اسحاقي و جعفر خليل زاده در وزن 54- كيلوگرم، محمد گودرزي و صادق دهقاني در وزن 58- كيلوگرم، آريان محمدي و مهدي يوسفي در وزن 63- كيلوگرم، سيدحسين احساني و محمد صفايي در وزن 68- كيلوگرم، احمد خسرو فر و مهدي جلالي در وزن 74- كيلوگرم، مهدي قياسي و عليرضا درويش پور در وزن 80- كيلوگرم، احمد محمدي و فرشاد قياسي در وزن 87- كيلوگرم، حسين قربان زاده و آرش تفرشی دباغ در وزن 87+ كيلوگرم در این مسابقه ها حضور پیدا کردند که در آخر با کسب 6 مدال طلا (سید احمد خسروفر، علیرضا درویش پور، حسین قربان زاده، مهدی اسحاقی، محمد صادق دهقانی و مهدی یوسفی)، 4 نقره (مهدی جلالی، احمد محمدی، جعفر خلیل زاده و آریان محمدی) و یک برنز (فرشاد قیاس شندی) توانستند عنوان قهرمانی را به خود تخصیص داده شده است دهند.

قزاقستان با یک مدال طلا، 4 نقره و 8 برنز نایب قهرمان شد و تیم ازبکستان نیز با کسب 2 مدال برنز بر سکوی سوم ایستاد.

هدايت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی، علي محمد بسحاق و مهدي احمدي به عنوان مربی مي باشد.

گفتني هست، تورنمت آزاد قزاقستان (G1) است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتيب 10، 6 و 3.6 امتياز در جهت زیاد کردن رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: تکواندو | تکواندو | قزاقستان | تکواندو | تیم ملی تکواندو | تورنمنت آزاد قزاقستان | تورنمنت G1 | قهرمانی تیم تکواندو ایران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog