شانس پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا

شانس: پرونده اینترنت کلاهبرداری پلیس فتا فضای سایبر سایت سرقت اطلاعات

گت بلاگز ورزشی برای گزینش سرمربی تیم امید جای نگرانی وجود ندارد / کفاشیان

نائب مدیر فدراسیون فوتبال گفت:برای گزینش سرمربی تیم امید جای نگرانی وجود ندارد و به طور حتم تیم نیرومند را تشکیل خواهیم داد.

برای گزینش سرمربی تیم امید جای نگرانی وجود ندارد / کفاشیان

به گزارش خبرنگارفوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان ،درباره مراسم بدرقه تیم ملی زیر 20 سال کشورمان راهی به جام جهانی جوانان و تیم ملی فوتسال زیر 20 سال کشورمان به مسابقه های قهرمانی آسیا و مقدماتی المپیک اظهار داشت: امروز مراسم خوبی را شاهد بودیم چون ما دغدغه تیم ها را می دانیم. امیدوارم این دو تیم بتوانند از گروه خود به آسانی افزایش کنند و این مراسم هم جهت قدردانی و بدرقه آنها برگزار شد.

عبارات مهم : المپیک
وی راجع به عملکرد تیم ملی فوتسال زیر 20 سال کشورمان گفت: خوشبختانه همگان به قدرت تیم ملی فوتسال واقف هستند و این عنوان نیازی به تعریف تمجید من ندارد. آنها عملکرد خوبی داشتند و امیدوارم که در مسابقه های آسیایی و مقدماتی المپیک به آسانی بتوانند جواز افزایش به مسابقه های المپیک را کسب کنند.

نائب مدیر اول فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه آیا تیم های اول تا سوم آسیا باید در مسابقه های مقدماتی جام ملت های آسیا شرکت کنند و این عنوان دیر اعلام شده، گفت: این عنوان در ابتدا باید تصویب می شد که تیم های اول تا سوم در انتخابی شرکت کنند.خوشبختانه تاکنون کارهای خوبی جهت این تیم انجام شده است و به عملکرد این تیم ها امید فراوان داریم.

کفاشیان در مورد اینکه در وقت فعالیت شما کارهای خوب جهت این تیم ها انجام شده، تصریح کرد: تا هنگامی که که ما بودیم این کارها انجام می شد و الان هم دوستان دیگر ادامه دهنده این راه هستند و امیدوارم تا رسیدن به موفقیت که در جام جهانی و سایر مسابقه های است این کارها ادامه داشته باشد.

وی راجع به گزینش نشدن سرمربی تیم ملی امید، خاطرنشان کرد: مشکلی از این بابت وجود ندارد نیست و به زودی سرمربی تیم امید را گزینش خواهیم کرد و به طور حتم تیم نیرومند را تشکیل خواهیم داد. جای نگرانی وجود ندارد آیا که جهت همه چیز برنامه ریزی صورت گرفته و تمهیدات مورد نیاز جهت این عنوان اندیشیده شده است و تمرکز زیادی روی این کار گذاشته شده است است و با توجه به همه شرایط تصمیم گیری خوبی انجام می شود.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: المپیک | فوتسال | مسابقه | سرمربی تیم | سرمربی تیم ملی | علی کفاشیان | نائب مدیر اول فدراسیون فوتبال | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog